Subiekt GT - elektroniczna wymiana faktur, zamówień i kartotek

System erpLinker pozwala na elektroniczną wymianę danych przy użyciu chmury.

Nasze rozwiązanie umożliwia wysyłanie i odbieranie faktur i zamówień pomiędzy podmiotami współpracującymi.

Twój kontrahent może wysyłać zamówienia do Ciebie prosto z Subiekta GT, a Ty po prostu dodajesz fakturę sprzedaży, a ona trafia do systemu Twojego odbiorcy. Oprócz tego możesz udostępnić swoją bazę towarów i kontrahentów wybranym partnerom.

Zamówienia

Możesz odbierać zamówienia od klientów bezpośrednio w swoim Subiekcie. Wystarczy, że kontrahent doda dokument ZD, a zostanie on wysłany do Twojego Subiekta GT jako Zamówienie od Klienta. Tym samym nie musisz ręcznie dodawać dokumentu ZK do swojego Subiekta GT.

Oprócz tego mając rozszerzenie zielonyPLUS lub czerwonyPLUS ustawisz i sprawdzisz status tego zamówienia. Twój kontrahent będzie miał pewność, że odebrałeś zamówienie oraz będziesz mógł go poinformować np. o realizowaniu tego zamówienia lub o tym, że została wystawiona już do niego faktura.

erpLinker dla Subiekta GT może dodawać automatycznie brakujace towary z takiego zamówienia.

erpLinker moduł zamówienia dla Subiekta GT

Faktury

Wystawiasz fakturę sprzedaży dla kontrahenta, a on będzie mógł ją pobrać automatycznie do swojego Subiekta GT. Po poprawnym zaimportowaniu faktury do podmiotu Twojego Odbiorcy będziesz widział w swoim Subiekcie za pomocą ustawionej flagi, że została ona poprawnie zaimportowana do Subiekta Twojego Klienta. Tym samym będziesz miał dowód, że ją otrzymał.

Klient może wybrać u siebie sposoby rozpoznawania kartotek z tej faktury, więc nie musi mieć takich samych symboli towarów jak Ty.

erpLinker moduł zamówienia dla Subiekta GT

Produkty

Zwiększą konkurencyjność swojej firmy przez udostępnianie bazy produktów swoim partnerom. To Ty wybierasz jakie produkty są udostępniane i jakim Partnerom. Możesz także ustalić im indywidualne ceny!

Twój dystrybutorzy mogą od razu wystawiać produkty z Subiekta GT do swoich systemów sprzedaży, czyli np. do sklepów internetowych, czy na aukcje. Zatem zaoszczędzasz im mnóstwo mozolnej pracy z ręcznym dodawaniem produktów i aktualizowaniem cen.

Dzięki erpLinker Twoi Partnerzy będą mieli zawsze aktualne ceny i najnowsze produkty od razu w swojej bazie Subiekta GT, a nie tylko w excelu.

erpLinker moduł zamówienia dla Subiekta GT

Kontrahenci

Moduł pozwala na wymianę danych o kontrahentach. Jeśli masz wiele oddziałów na różnych bazach Subiekta GT, to teraz masz możliwość wymiany informacji o danych kontrahentach.

W kwestii przepisów RODO pozwala to zaoszczędzisz czas przy szukaniu kontrahenta po różnych bazach.

Rozrzucenie danych kontrahentów utrudnia także prowadzenie akcji marketingowych i sprzedażowych, a dzięki wymianie danych będziesz miał spójne dane.

Klient nie będzie musiał podawać znowu danych do faktury tylko dlatego, że odwiedził tym razem inny oddział.

erpLinker moduł zamówienia dla Subiekta GT

Obsługa statusów

W przypadku Subiekta GT i statusów konieczne jest posiadanie rozszerzenia czerwonyPLUS lub zielonyPLUS. Pozwalają one na dodawanie flag własnych do dokumentów.

erpLinker automatycznie doda flagi do Subiekta GT. Konieczne jest też posiadanie wolnej puli flag, aby można było je utworzyć w podmiocie.

Wersja Serwer

 • Wysyła faktury sprzedaży
 • Odbiera zamówienia od klientów
 • Udostępnia bazę produktów
 • Udostępnia bazę kontrahentów

Wersja Klient

 • Wysyła zamówienia (dokumentem ZD z Subiekta GT).
 • Odbiera faktury zakupu
 • Pobiera udostępnioną bazę produktów do swojego Subiekta
 • Pobiera udostępnioną bazę kontrahentów do swojego Subiekta

Wymagania

 • Subiekt GT w wersji minimum 1.62
 • Aktywny dodatek Sfera dla Subiekta GT
 • zielonyPLUS lub czerwonyPLUS - jeśli chcemy obsługiwać statusy (za pomocą flag własnych)
 • .NET Framework 4.6.2 lub nowszy
 • Stały dostęp do internetu

Pobierz